"Hotele w których spałem, dzięki BSC, zawsze trzymają wysoki poziom."
Rezerwacje: 801 146 839

Hotel Solar Palace SPA & Wellness

ul. Jaszczurcza Góra 22,24
11-700 Mrągowo
tel. 89 741 24 84
www.hotelsolar.com.pl
Rezerwacje: 801 146 839

Informacje o hotelu

Ilość pokoi: 60
Odległość od lotniska: 220 km
Odległość od centrum: 1,5 km
W pobliżu: Olsztyn 60 Km
Typ: hotel biznesowy, hotel konferencyjny, hotel designerski, hotel luksusowy, pałac lub zamek, hotel rodzinny, hotel SPA, hotel wypoczynkowy

"Hotel Solar Palace z nowoczesnym resortem Spa & Wellness znajdujący się w Mrągowie oferuje możliwość doskonałego wypoczynku przez cały rok. Gwarantujemy profesjonalne zabiegi spa. Mrągowo znajduje się w samym sercu Mazur, a Hotel położony jest w urokliwym miejscu bezpośrednio nad jeziorem Czos. Mrągowo jest jedną z najmodniejszych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych w Polsce. Hotel proponuje ekskluzywne noclegi na Mazurach oraz zaprasza między innymi do westernowego Miasteczka Mrongoville, Eko-Mariny czy na wakacje w siodle w Fundacji Eulalia. Nasze sale konferencyjne należą do najbardziej ekskluzywnych na Mazurach.Hotel jest otoczony romantycznym ogrodem, a z hotelowych tarasów roztacza się malowniczy widok na Mrągowo. Wnętrza są wyposażone komfortowo i stylowo. W hotelowym pokoju znajdziesz nie tylko wygodne łóżko i łazienkę z WC i prysznicem, ale także balkon lub taras, telefon i biurko do pracy. Hotel Solar Palace SPA & Wellness to doskonały wybór na noclegi na Mazurach."

powrót

Praca działu rezerwacji

Szanowni Państwo, Dział rezerwacji w dniach 11.06.2020 i 12.06.2020 będzie nieczynny. Przepraszamy za niedogodności, Zespół Business Saving Club.

×