"Dzięki karcie BSC oszczędzam na kosztach hoteli ponad 1000 złotych miesięcznie."
Rezerwacje: 801 146 839

Business Saving Club (BSC) oferuje innowacyjny program lojalnościowy, oparty na współpracy z hotelami w całej Polsce. BSC powstał w celu generowania oszczędności czasu i pieniędzy naszych Klientów, przy jednocześnie wysokiej jakości świadczonych usług, spełniającej międzynarodowe standardy. Nasz program umożliwia scentralizowane zarządzanie oraz monitoring wydatków, generowanych w procesie rezerwacji hotelowych przez podróżujących pracowników.

Business Saving Club to nie tylko oszczędności na podróżach służbowych, ale także bank pomysłów na optymalizację wydatków biznesowych i przestrzeń pozwalająca na zdobywanie nowych kontaktów biznesowych oraz czerpanie z najlepszych wzorców. Dzięki przynależności do programu BSC oraz polecaniu naszych usług swoim znajomym, Klubowicze mają możliwość wymiany doświadczeń, a nawet tworzenia wspólnej platformy biznesowej. 


KARTA MIĘDZYNARODOWA -  99,58 PLN MIESIĘCZNIE *

Karta1 klamra
30-50% RABATU W POLSCE I NA ŚWIECIE
INDYWIDUALNY OPIEKUN
DOBRANY DO POTRZEB STANDARD HOTELI
BEZPŁATNA USŁUGA REZERWACJI HOTELI
     

KARTA KRAJOWA – 74,58 PLN MIESIĘCZNIE *

Karta2 klamra
30-50% RABATU W POLSCE
INDYWIDUALNY OPIEKUN
DOBRANY DO POTRZEB STANDARD HOTELI
BEZPŁATNA USŁUGA REZERWACJI HOTELI


 * Wskazana cena dotyczy zakupu pełnego abonamentu na okres 12 miesięcy z góry  w wariancie " satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy". 
Podana cena nie zawiera podatku VAT.

 

ZALETY CZŁONKOSTWA

 • Rabaty nawet do 50% w hotelach w całej Polsce;

 • Bogata i nieustannie zwiększającą się baza hoteli o zróżnicowanym standardzie od 2* do 5*;

 • Dogodne lokalizacje współpracujących hoteli;

 • Nieograniczona liczba rezerwacji w ramach abonamentu;

 • Optymalizacja kosztów związanych z podróżami służbowymi;

 • Usprawnienie pracy działu księgowości – bezgotówkowe rozliczenia ze współpracującymi hotelami i ograniczenie ilości dokumentów księgowych. Oferujemy dokonywanie przedpłat za rezerwowane noclegi oraz fakturę zbiorczą na koniec miesiąca wraz z zestawieniem z wyszczególnionymi według Państwa potrzeb elementami takimi jak: nocleg, parking, wyżywienie itp..

 • Profesjonalna obsługa i doradztwo przy wyborze dogodnego hotelu;

 • Wysokiej jakości, dedykowany Dział Rezerwacji, którego pracownicy pozostają do dyspozycji Klubowiczów od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00. Nasi konsultanci dokonują (odwołują, zmieniają) bezpłatnie rezerwacji dla naszych Klientów;

 • Pomoc przy odzyskaniu zagranicznego podatku VAT z hoteli i restauracji;

 • Oferty specjalne dla Klubowiczów;

 • Zakupy grupowe - możliwość zakupu produktów lub usług związanych z biznesem lub podróżowaniem, w bardzo atrakcyjnych cenach;

 • Forum dla zalogowanych użytkowników.

   

Zalety

Praca działu rezerwacji 14.08.2020

Szanowni Państwo, Informuję, że zgodnie z decyzją Prezesa Zarządu Komplementariusza, tj.Grupa CBP Sp. z o.o. Pana Marcina Piotrowskiego, reprezentującego Pracodawcę, w Grupa CBP sp. z o.o. sp.k. dzień 14.08.2020r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy w zamian za 15.08.2020r. – święto przypadające w sobotę. (Podstawa: art. 130 par. 2 Kodeksu pracy) Przepraszamy za niedogodności, Zespół Business Saving Club.

×