"Zawsze mam poczucie, że moje zadowolenie jako Klienta to priorytet BSC."
Rezerwacje: 801 146 839

Szanowni Państwo, 

Prowadzenie firmy i nawiązywanie kontaktów biznesowych, wiąże się często z noclegami w hotelach, co generuje dodatkowe koszty. Business Saving Club, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, pomaga zmniejszyć koszty podróży służbowych. Karta Business Saving Club zapewnia rabaty, nawet do 50% od cen dziennych, w hotelach w Polsce i na świecie.

Business Saving Club działa na rynku od 2013 roku, oferując  specjalnie wyselekcjonowane hotele, których doskonała lokalizacja, zarówno w dużych miastach, jak również w podmiejskich kurortach, sprzyja spotkaniom biznesowym oraz umożliwia spokojny, weekendowy wypoczynek, zawsze w najniższych dostępnych cenach.

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt pereł architektury polskiej, takich jak zamki i pałace, które obecnie zostały przekształcone w obiekty hotelarskie. Ich szczególny i niezapomniany klimat powoduje, że Klienci chętnie tam wracają. 

Dokładnie taki sam cel stawiamy sobie, jeżeli chodzi o obsługę naszych Klubowiczów, dla których wykonujemy pełną usługę rezerwacji noclegów w hotelach w Polsce i za granicą. Business Saving Club, dzięki swojej usłudze rezerwacyjnej, wyznacza nowe standardy na polskim rynku hotelarskim. 

Zapraszamy Państwa do dokładniejszego zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdują się informacje  o hotelach współpracujących z Business Saving Club w Polsce, a także dodatkowe informacje na temat naszej usługi rezerwacyjnej. Jeżeli preferują Państwo kontakt telefoniczny, prosimy zamówić rozmowę z naszymi Doradcami Klienta Biznesowego, którzy udzielą Państwu wyczerpujących informacji, na temat sposobu działania Business Saving Club oraz korzyści wynikających z przystąpienia do naszego programu. 

 

 

Z poważaniem,

Marcin Piotrowski
Dyrektor Generalny

Praca działu rezerwacji 14.08.2020

Szanowni Państwo, Informuję, że zgodnie z decyzją Prezesa Zarządu Komplementariusza, tj.Grupa CBP Sp. z o.o. Pana Marcina Piotrowskiego, reprezentującego Pracodawcę, w Grupa CBP sp. z o.o. sp.k. dzień 14.08.2020r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy w zamian za 15.08.2020r. – święto przypadające w sobotę. (Podstawa: art. 130 par. 2 Kodeksu pracy) Przepraszamy za niedogodności, Zespół Business Saving Club.

×