"Dział Rezerwacji BSC to gwarancja hoteli dopasowanych do moich oczekiwań."
Rezerwacje: 801 146 839

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa prosimy, aby wszystkie rezerwacje były dokonywane poprzez Dział Rezerwacji BSC pod jednym z podanych niżej numerów telefonów lub pod adresem:
rezerwacje@bsclub.pl. Aby proces rezerwacji przebiegał sprawnie proszę zapoznać się z poniższymi wskazówkami.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za skorzystanie z naszej oferty i życzymy miłego pobytu we współpracujących z BSC hotelach.

e-mailowo:

Prosimy wyszukać 2-3 preferowane hotele w interesującej Państwa lokalizacji.

Proszę wysłać e-mail na adres rezerwacja@bsclub.pl podając szczegóły rezerwacji, takie jak: nazwisko Klubowicza i nr karty BSC, data pobytu, preferowane obiekty, dodatkowe informacje. Pracownik Działu Rezerwacji BSC skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

telefonicznie:

Prosimy wyszukać 2-3 preferowane hotele w interesującej Państwa lokalizacji.    

Proszę zatelefonować do Działu Rezerwacji Business Saving Club pod numer infolinii:
801 146 839 lub pond numery:
+48 512 199 523
+48 514 583 951.

W czasie rozmowy z Konsultantem będą Państwo poproszeni o podanie takich szczegółów jak: nazwisko Klubowicza i nr karty BSC, data pobytu, preferowane obiekty, dodatkowe warunki rezerwacji – wymagania specjalne.    

Pracownik Działu Rezerwacji BSC skontaktuje się Państwem, aby potwierdzić rezerwację poprzez  e-mail, sms, lub telefonicznie i aby podać szczegóły i warunki rezerwacji.

Praca działu rezerwacji 14.08.2020

Szanowni Państwo, Informuję, że zgodnie z decyzją Prezesa Zarządu Komplementariusza, tj.Grupa CBP Sp. z o.o. Pana Marcina Piotrowskiego, reprezentującego Pracodawcę, w Grupa CBP sp. z o.o. sp.k. dzień 14.08.2020r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy w zamian za 15.08.2020r. – święto przypadające w sobotę. (Podstawa: art. 130 par. 2 Kodeksu pracy) Przepraszamy za niedogodności, Zespół Business Saving Club.

×